Loading...

O spoločnosti LIMITRONIC

Hlavná stránka / O spoločnosti LIMITRONIC

Limitronic je dynamická spoločnosť orientovaná na zákazníka
with a key engineering basis 

Vlastný softvér a výroba

Inžinieri spoločnosti Limitronic neustále pracujú na tvorbe vhodných riešení pre zákazníkov a ich konkrétne potreby. Od samotného označovania výrobkov až po individuálne riešenie v oblasti dekoratívnej tlače a balenia. Každý produkt je vybavený komunikačnými protokolmi a skriptovaním pre ľahšiu integráciu s rozhraním ERP.

Rýchla a efektívna technická podpora

Lokálni distribútori produktov Limitronic poskytujú okamžitý servis a priamu komunikáciu s tlačiarňami cez vzdialenú podporu a tiež pravidelnú údržbu a ostatné doplnkové služby.

Jednoduchá tlač

Limitronic navrhuje svoje tlačiarne tak, aby ich obsluha a údržba v každodennej prevádzke bola jednoduchá. Neustále zlepšovanie vlastností tlačiarní ponúka inovatívnu tlač na každý deň.

Spoločnosť Limitronic bola založená v roku 1987 ako spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie a rýchlo sa rozvíjajúcej oblasti označovania a identifikácie výrobkov. Svojou ponukou track and trace riešenia výrobných liniek, poskytuje spoločnosť svojím zákazníkom a ich výrobkom pridanú hodnotu.

Prvé riešenie na kľúč, ktoré spoločnosť navrhla zahŕňalo označovanie a popis výrobkov pre celú výrobnú linku. Toto riešenie zahŕňalo označovanie primárneho produktu pomocou technológie DOD, označovanie paliet pomocou strojov Print & Apply a samotné umiestnenie v sklade vďaka RF systému. Spoločnosť Limitronic sa stala medzinárodným distribútorom všetkého potrebného hardvéru.

Následne v roku 1999, na základe špecifických požiadaviek na označovanie sekundárnych obalov sa spoločnosť rozhodla spustiť vlastnú výrobu tlačiarní. Táto skutočnosť viedla k vzniku rady tlačiarní Limitag. Atramentová tlačiareň s vysokým rozlíšením, takmer nulovou údržbou, robustnou konštrukciou a jednoduchým, intuitívnym ovládaním. Tlačiareň vyhovuje štandardu GS-1 a jej konektivita umožňuje jednoduchú integráciu s väčšinou pracovných prostredí.